Temida to siwa klacz sp, ur. 2009r. Idealna dla początkujących adeptów jeździectwa. Bardzo spokojny koń,wybaczający błędy jeźdźca. Jest koniem bardzo wszechstronnym :). Na jeździe cierpliwy koń profesor, a na padoku/pastwisku największy prowokator do dzikich galopad.

Aksel – młp, ur. 2007 r., gniady, wałach.  Znakomity nauczyciel.  Koń, który nauczył mnie najwięcej pokory. Uwielbia skakać i galopować w terenie. Ma bardzo obszerny galop. Wieczny mały chłopiec, uwielbia się we mnie wtulać i mnie zaczepiać :)).

Halma- młp, ur.2013r., gniada klacz. Bardzo fajny, spokojny i kochany koń. Mówimy na nią „Marsjanin”. Dlaczego? O tym musicie sami się przekonać :). Koń przytulanka.  Ma bardzo sprężysty ruch :).

Ramzes- wielkopolski wałach, ur.2004r. Koń z sercem do skoków. Wielki łasuch i przytulak :). Doświadczony w startach w zawodach skokowych. Najwyższy w naszej stajni. 🙂

Betty- klacz huculska, ur.2009r.. Oaza spokoju, idealna dla najmłodszych, ale i tych większych jeźdźców. Bez problemu przemierza się na jej grzbiecie przez Mazurskie tereny, a także szlifuje swoje umiejętności na placu :). Jest leniuszkiem, ale gdy się ją dobrze zachęci potrafi dać z siebie wszystko :). Koń wygodny jak kanapa.

Rudzik- kuc urodzony w 2017r. Póki co z racji wieku pełni tylko i wyłącznie rolę kosiarki i przytulanki 🙂

Muffi- kuc urodzony w 2017r. Najlepszy przyjaciel Rudzika. Tak jak i Rudzik na razie służy do przytulania :).