Rodżer- śląski, siwy wałach. Cechuje go ogromny spokój, jest wielkim misiakiem do przytulania. Z racji młodego wieku na razie pracuje w terenach i dopiero uczy się pracować na placu.

Lala- irish cob,ur. 2011r. Nasz turbo tinker. Do tańca i do różańca. Bardzo wrażliwa klacz z piękną, długą grzywą. Dodatkowo jesteśmy w trakcie przyuczania jej do pracy w zaprzęgu.

Aksel – młp, ur. 2007 r., gniady, wałach.  Znakomity nauczyciel.  Koń, który nauczył mnie najwięcej pokory. Uwielbia skakać i galopować w terenie. Ma bardzo obszerny galop. Wieczny mały chłopiec, uwielbia się we mnie wtulać i mnie zaczepiać :)).

Halma- młp, ur.2013r., gniada klacz. Bardzo fajny, spokojny i kochany koń. Koń przytulanka.  Ma bardzo sprężysty ruch :). Bardzo delikatna, kobieca klacz. Mama naszego Half Moon’a :).

Half Moon- ur. 2021r. Gdy się urodził imię znalazło się same, albowiem ma na czole półksiężyc :). Bardzo ciekawski i odważny źrebak 🙂

Ramzes- wielkopolski wałach, ur.2004r. Koń z sercem do skoków. Wielki łasuch i przytulak :). Doświadczony w startach w zawodach skokowych. Najwyższy w naszej stajni. ?

Henio- konik polski, wałaszek, ur. 2013r. Koń dla doświadczonych jeźdźców na placu, w terenie dla każdego 😉 Super skoczek, zwinny i szybki 🙂

Rudzik- kuc urodzony w 2017r. Nasz czołowy koń do wszelkich oprowadzanek, spacerów w teren, pony games i nauki jazdy na lonży dla najmłodszych ?. Przyjaciel wszystkich dzieci 🙂

Dobry Duch- urodzony u nas w 2019r. wałach wielkopolski. Jest przekochany i zapowiada się na dobrego wierzchowca. Ułożony młodzieniec 😉

Odwaga- kolejna z gangu srokaczy. Klacz huculska, ur. 2010r. Mimo swojego imienia jest zdecydowanie najmniej odważnym z naszych koni :P. Wszechstronny koń- sprawdza się pod każdym jeźdźcem. Bardzo szybka i skoczna.