Temida to siwa klacz sp, ur. 2009r. Idealna dla początkujących adeptów jeździectwa. Bardzo spokojny koń,wybaczający błędy jeźdźca. Jest koniem bardzo wszechstronnym :). Na jeździe cierpliwy koń profesor, a na padoku/pastwisku największy prowokator do dzikich galopad.

Aksel – młp, ur. 2007 r., gniady, wałach.  Znakomity nauczyciel.  Koń, który nauczył mnie najwięcej pokory. Uwielbia skakać i galopować w terenie. Ma bardzo obszerny galop. Wieczny mały chłopiec, uwielbia się we mnie wtulać i mnie zaczepiać :)).

Halma- młp, ur.2013r., gniada klacz. Bardzo fajny, spokojny i kochany koń. Mówimy na nią „Marsjanin”. Dlaczego? O tym musicie sami się przekonać :). Koń przytulanka.  Ma bardzo sprężysty ruch :).

Ramzes- wielkopolski wałach, ur.2004r. Koń z sercem do skoków. Wielki łasuch i przytulak :). Doświadczony w startach w zawodach skokowych. Najwyższy w naszej stajni. 🙂

Henio- konik polski, wałaszek, ur. 2013r. Koń dla doświadczonych jeźdźców na placu, w terenie dla każdego 😉 Super skoczek, zwinny i szybki 🙂

Rudzik- kuc urodzony w 2017r. Póki co z racji wieku pełni tylko i wyłącznie rolę kosiarki i przytulanki 🙂

Muffi- kuc urodzony w 2017r. Najlepszy przyjaciel Rudzika. Tak jak i Rudzik na razie służy do przytulania :).

Drogida- wielkopolska srokata klacz z długimi nogami, ur. 2015r. 😉 Koń dla każdego jeźdźca. Anioł w końskiej skórze. Sprawdza się w każdej sytuacji.

Dobry Duch- nasz kochany źrebaczek ur.2019r. Syn Drogidy. Podobnie jak mama jest przekochany i jest jej klonem. Ułożony młodzieniec 😉

Odwaga- kolejna z gangu srokaczy. Klacz huculska, ur. 2010r. Mimo swojego imienia jest zdecydowanie najmniej odważnym z naszych koni :P. Wszechstronny koń- sprawdza się pod każdym jeźdźcem. Bardzo szybka i skoczna.