Zapraszamy do kameralnej stajni w Gajrowskich położonej na malownicznych  Mazurach Garbatych na skraju Puszczy Boreckiej.

Znajdujemy się:

  • 25km od Olecka,
  • 37km od Giżycka,
  • 33km od Ełku.

Jazdy u nas to nie snucie się w zastępie. Jazdy prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach na piaszczystym ogrodzonym placu do jazdy. Dzięki temu instruktor może poświęcić swoim uczniom całą swoją uwagę korygując na bieżąco błędy. Gwarantujemy masę cierpliwości i mocne zaangażowanie instruktora.

Uważamy, że człowiek uczy się przez całe życie dlatego też cały czas się dokształcamy i bierzemy udział w różnego rodzaju szkoleniach. Jestem technikiem hodowcą koni o specjalizacji turystyka konna, instruktorem jazdy konnej i hipoterapeutą, a także jestem sędzią PZJ w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu. Cały czas szkolę się u najlepszych szkoleniowców. Brałam udział w szkoleniach z m.in. Mary Wanless- twórczynią szkoły RWYM, Janem Ratajczakiem- w zakresie lonżowania koni, z Marią Soroko i Olgą Kuleszą- w zakresie masażu koni, Natalią Jasicką- Krugiołką – w zakresie sprawności psychofizycznej jeźdźców, treningów dosiadowych i parokrotnie byliśmy organizatorami tych szkoleń.

Nasze różnorodne okolice (rzeki, jeziora, pola, lasy, Puszcza) obfitujące w różnego rodzaju ścieżki zapraszają do wyjazdów w teren na naszych spokojnych koniach.

Wraz ze stajnią funkcjonuje gospodarstwo ekologiczne,które chowa zwierzęta, tj.indyki, kaczki, perliczki, króliki. Jest to atrakcja nie tylko dla dzieci,ale także dla dorosłych :).

Chętnie zarazimy Cię miłością do koni :).

 

Wszystkie najnowsze wiadomości z naszej stajni znajdziesz na naszym fanpage’u  Stajnia Gajrowskie na facebooku 🙂