Z przyjemnością zapraszamy na rajdy konne organizowane przez instruktorów z naszej stajni. Jesteśmy stajnią która, zajmuje się turystyką jeździecką na profesjonalnym poziomie.

Nasi członkowie używają tylko wyjątkowo wyszkolonych koni i bezpiecznego sprzętu jeździeckiego zgodnego z europejskimi standardami. Wyjazdy są prowadzone przez wykwalfikowanego instruktora jazdy konnej, który w cyklu całorocznym doszkala sie w szeregu specjalistycznych szkoleniach prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów z całej Polski.

Rajdy prowadzone są w dobrze znanych atrakcjach turystycznych Puszczy Boreckiej . Jest to Kompleks leśny który znajduje się na Pojezierzu Ełckim i zbacza na wschód od jeziora Mamry. Powierzchnią sięga blisko 230 km2. Liczne moreny przekraczają nawet wysokość 200 m n.p.m., a najwyższa z nich – Lipowa Góra mierzy 223 m n.p.m..Na terenie Puszczy znajdują się liczne jeziora, które są miejscem wypoczynku wielu turystów oraz cztery rezerwaty. Tutejszy drzewostan jest niezwykle rozbudowany. Swój dom ma tu ponad 300 różnych gatunków roślin, z czego ok. 40 podlega ochronie. Jak w większości puszczy, nie brakuje też zwierzyny łownej, ale również jest ona siedliskiem żubrów i łosi.  Puszcza Borecka jest ostoją blisko 141 gatunków ptaków.

Rajdy organizowane sa o kazdej porze roku, maja rózny czas trwania. Informacje na ich temat mozna znaleść na naszum profilu Facebook – Stajnia Gajrowskie. Jest mozliwośc zorganizowania rajdu na zyczenie klienta po uprzednim uzgodnieniu szczegółów.